بادی اسپلش یا Body Splash، مانند ادکلن، یک نوع عطر با بوی لوکس و مطبوع با ترکیبات مختلف برای تندرستی و تازگی بدن است. معمولاً ماندگاری بادی اسپلش کمتر از ادکلن است. بیشتر بادی اسپلش‌ها حاوی الکل مغذی و قابل جذب بر روی پوست هستند که باعث آرامش و مرطوب شدن پوست می‌شوند. این محصول آرایشی و مراقبتی معمولاً با ترکیبات متنوعی از عناصر طبیعی و شیمیایی تهیه می‌شود که مناسب استفاده بعد از استحمام، ورزش و فعالیت‌های روزانه است.

مزایای استفاده از بادی اسپلش چیست؟

دانستید که بادی اسپلش چیست. بادی اسپلش یک نوع لوسیون پوستی است که  روی پوست اسپری می‌شود تا پوست را نرم و لطیف کند و همچنین به عنوان مرطوب کننده پوست عمل ‌کند. این محصول برای استفاده پس از حمام، قبل از خواب، در روزهای گرم تابستان و بیشتر برای استفاده روزانه توصیه می‌شود. در ذکر مزایای بادی اسپلش چیست باید گفت، بادی اسپلش مانند یک لوسیون پوستی عمل کرده و به پوست شما رطوبت لازم را می‌دهد.

بر اثر اعمال عوامل مختلف، پوست شما ممکن است خشک، خسته و بی‌روح به نظر برسد. بادی اسپلش می‌تواند به طور موثری به پوست شما طراوت بخشد و آن را بازسازی کند. در نهایت باید بگوییم که برخلاف بسیاری از محصولات پوستی، بادی اسپلش دارای بوی خوشایندی است که می‌تواند حس آرامش رضایت‌بخشی به شما بدهد و عطری خوشایند نصیب شما کند.

نحوه استفاده از بادی اسپلش چیست؟

طرز مصرف بادی اسپلش چیست؟ برای استفاده از بادی اسپلش، یکی از مهمترین موارد انتخاب محصول متناسب با نوع پوست شماست. هنگامی که محصول مناسب را انتخاب کردید، اسپری آن را از فاصله مناسب روی پوست خود اسپری کنید. از تماس با چشم، بینی و دهان خودداری کنید. علاوه بر این، هرگز بیش از حد استفاده نکنید و در صورت تحریک پوست، استفاده را متوقف کنید.