رادمان رایحه پارس
درباره ما

شرکت رادمان رایحه پارس

شركت رادمان رايحه پارس فعالیت خود را از سال 1395، در زمينه توليد عطر و ادكلن آغاز نموده و در مسیر ماموریت خود در نظر دارد محصولات خود را درسطح گسترده و با كيفيت عالي در اختيار مصرف كننده گان محترم قرار دهد.

شرکت رادمان رایحه پارس با واردات مرغوبترین اسانس روایح و با رصد عطرهای برتر دنیا و برندهای بزرگ عطرسازی، سعی در فراهم آوردن گلچینی از بهترین محصولات را داشته و از این رو اقدام به واردات انواع اسانس های عطرسازی – خوراکی – شوینده و بهداشتی و همینطور اسانس های دخانیات از شرکت عطرسازی معتبری همچون کمپانی (J. B. Fragrances & Flavours.) J.B.F.F هندوستان نموده است و مفتخر است با توجه به حجم سفارشات علاقه مندان در این صنعت فروش منطقه ایی خود را گسترش نماید .شایان ذکر است شرکت رادمان رایحه پارس موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و بازاریابی از کمپانی (J. B. Fragrances & Flavours.) J.B.F.F هندوستان در ایران از سال 98-1397 را دارد و متاسفانه برخی از اشخاص حقوقی و حقیقی مدعی به این عنوان هستند .

تفکر نهادینه مدیران شرکت رادمان رایحه پارس بر این اساس است که همواره باید برای برترین ها کوشید، چرا که مشتریان را شایسته بهترین ها می دانند. کسب رضایت مشتری هدفی متعالی است که برای رسیدن به آن باید مسیری پر پیچ و خم را پیمود. شرکت رادمان رایحه پارس با همت و تلاش بسیار به نقطه عطفی رسیده است که به همه امکانات لازم برای ارائه سبک های نو و خدمت های ماندگار در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور دست یافته است.

تولد رادمان رایحه پارس در خاکی پاک و هنرپرور، با عزمی راسخ و ذهنی کاوشگر و علم جو، رایحه خوش طبیعت را در غالب محصولات تولیدی خود، برای مردمی دوستدار زیبایی و لطافت مهیا می نماید تا گلستان ایران را همچون پارسیان باستان به رخ جهانیان بکشیم.

رادمان رایحه پارس ، رایحه خوش زندگی

محصولات برند سیلور فاکس
(Vision)

چشم انداز

در ابتدای مسیری طولانی قرار داریم که در آن می توانیم نقشی بی بدیل در تولید و اشتغال ایفا کنیم. صنعتی که از دیرباز ریشه در این خاک دارد و نمود آن را همچنان می توان در اقصی نقاط کشور از لاله زار گرفته تا قمصر مشاهده کرد به روز نبوده و توان تأمین نیاز کشور به اسانس های آرایشی- بهداشتی را ندارد . فقدان این صنعت در کشور با فقدان بازار توأم نبوده و اتفاقاً بازار گسترده و پر از تنوعی را در این زمینه شاهد هستیم. شاید مجموعاً نزدیک به هشتاد برند مختلف خارجی در کشور مشغول به فعالیت بوده و برای تأمین نیاز فزاینده بازار با یکدیگر رقابت می کنند. در این عرصه در بعد شناخت و بازرگانی عطر و اسانس، افراد حرفه ای و با اطلاعی در کشور وجود دارند اما در زمینه دانش تخصصی و تولید تلاش خاصی صورت نپذیرفته و استعدادهای علمی و عملی کشور در حال هدر رفتن است . با توجه به طبیعت چهار فصل، گونه های فراوان گیاهی و منابع غنی مواد هیدورکربنی و جوان های تحصیل کرده رشته های مختلف شیمی، متأسفانه همت لازم برای بومی سازی این صنعت صد در صد وارداتی وجود ندارد و به نظر می رسد عرصه برای کار کردن در این زمینه کاملاً خالیست.

برای ساخت اسانس های مورد مصرف در صنایع آرایشی و بهداشتی به مواد اولیه نیاز است اما تقریباً مواد اولیه خاصی در داخل کشور برای تأمین نیاز تولید وجود ندارد و این دشواری تولید در این عرصه را مضاعف می کند. اما در سنجشی منطقی مزیت های تولیدی بر موانع می چربد و با وجود تمام دشواری های تولید عطر در کشور دارای توجیه اقتصادی است اگر در بین افراد فعال در این صنعت یک اراده جمعی برای تولید شکل بگیرد، اتفاقات مبارک زیادی در عرصه های علم و فناوری، ماشین آلات، کشاورزی، صنایع شیمیایی، دارویی، آرایشی، بهداشتی و … می افتد و زنجیره متعدد و متصل بهمی را به حرکت در می آورد که از تبعات آن در درجه اول اشتغال پایدار، در درجه دوم توسعه علمی، در درجه سوم تأمین نیاز کشور به انواع اسانس و در درجه چهارم صادرات انواع اسانس، لااقل به بازار چهارصد میلیونی هفده کشور همسایه ایران عزیز اسلامی خواهد بود .

با این دیدگاه، ما در رادمان رایحه پارس به فعالیت های بازرگانی خود ابتدا سمت و سوی علمی و تحقیقاتی و سپس سمت و سوی تولیدی و صنعتی داده ایم . به امید روزی که پتانسیل عظیم نهفته در بازار و صنعت عطر ایران شکوفا شود و هموطنان عزیز شاغل در این عرصه، افتخار آفرینی نموده و گوی سبقت را از رقبای خارجی خود ربوده و نام شایسته ایران را به عنوان بازیگری قدیمی و قوی در این عرصه به جهانیان نشان دهند و بر رونق کسب و کار دانش بنیان بیافزایند و بستری برای فعالیت فرزندان نخبه کشور ایجاد کنند .

(Mission)

ماموریت

ما در رادمان رایحه پارس همواره برای برترین ها کوشیده ایم، چرا که مشتریان آگاه خود را شایسته بهترین ها می دانیم.

کسب رضایت مشتری هدفی متعالی است که برای رسیدن به آن مسیری پر پیچ و خم را باید پیمود، ما در این راه با عبور از راز و نشیب های بسیار به نقطه عطفی رسیده ایم که به همه امکانات لازم برای ارائه سبک های نو و خدمت های ماندگار در صنعت عطر کشور دست یافته ایم .

تلاش ما تاکنون همواره این بوده است که بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت را به مشتریان گرانسنگ خود ارائه کنیم. پس از حضور گسترده در بازار و کشف نیاز ها و کم کاستی های مختلف قانونی و مخاطرات بهداشتی تلاش خود را برای ارائه راه حلی ماندگار به کار بسته ایم. ما به همت بلند تلاشگران صنعت عطر کشور عزیزمان ارج می نهیم و برای ارتقاء جایگاه این صنعت در کنار آنها هستیم .

اینکه هر فردی باید در نهایت سلامت از بوی خوش بهره ببرد به قسمی که در قیمت و کیفیت و تکنیک امانت دار او باشیم و همگام با پیشگامان جهانی این صنعت پیش برویم، همواره دغدغه ما در رادمان رایحه پارس بوده است که به لطف خدا با سبکی نو این مهم در پائیز ۹9 با معرفی گسترده دست آوردهای جدید شرکت در عرصه تولید و تحقیق و آغاز فصل جدید کاری به جامعه عطری کشور صورت گرفت .

در انتخاب تأمین کننده ها، اسانس ها، تحقیقات، انتشارات، بازرگانی، فروش بازار و صنایع نهایت تلاش خود را نموده ایم تا قله های رضایت شما مشتریان گرامی را فراهم کنیم .

در رادمان رایحه پارس همه چیز تحت کنترل است چرا که برای ارائه بهترین ها کنترل همه چیز لازم است. ما در رادمان رایحه پارس دارای آزمایشگاه مجهز، مسئول فنی، انبارهای تحت نظارت، کلیه مجوزهای قانونی و کنترل و نظارت های دقیق هستیم. همچنین تولید ما با اخذ مجوزهای لازم و نهایت دقت برای ارائه بهترین کیفیت، صورت می گیرد .

سبد خرید

با اولین سفارش خود یک هدیه دریافت کنید

ثبت نام کنید تا عطر پوملو 10 میلی لیتری را با اولین سفارش خود دریافت کنید و اولین کسی باشید که در مورد آخرین عرضه ها و رویدادهای انحصاری ما می شنوید.